معرفي خلاصه كتاب هاي كاربردي

stack-of-booksدر قسمت خلاصه کتاب هاي كاربردي، امكاني را فراهم كرده ايم كه ايده هاي اصلي كتاب را به صورت عملي و اجرايي ارائه كنيم و معتقديم كه ايده هاي يك كتاب فقط زماني ارزشمند است كه عملي شوند. مسلما شما براي رشد و پيشرفت چه در زندگي شخصي و چه در كسب وكارتان (خواه كارمند باشيد يا كارآفرين) بايد تعداد زيادي كتاب عالي بخوانيد. ولي با فرض اين كه فرصت كافي براي خواندن تمام اين كتاب ها داشته باشيد،‌ سوالي كه پيش مي آيد اين است كه با اين همه اطلاعاتي كه بدست مي آوريد چه مي كنيد. همين الان لحظه اي فكر كنيد و چند كتاب عالي كه تابحال خوانده ايد را در ذهن بياوريد. صرفنظر از اطلاعاتي كه به دست آورده ايد، چند تا از اين كتابها را واقعا در عمل اجرا كرده ايد؟ معمولا اكثر افراد فقط در طول مدت مطالعه يك كتاب خوب است كه با آن درگير مي شوند و تحت تأثير قرار مي گيرند اما بعد از اين كه كتاب تمام شد و مدتي از مطالعه آن گذشت، كم كم نكات آن را فراموش مي كنند.

[member]

[irp]

ديگر وقتش رسيده است كه نكات اصلي كتابها را در زندگي و كسب و كار خود پياده كنيد. براي اين كار كافي است كه عضو وبسايت كارآفرين باش شويد و به بخش خلاصه کتاب هاي كاربردي سري بزنيد. در اين بخش بهترين و تاثيرگذارترين و پرفروش ترين كتابهاي جهان قرار دارد و با انتخاب موضوع مورد علاقه خود مي توانيد به كتاب مد نظرتان دسترسي پيدا كنيد. با وارد شدن به صفحه خلاصه كتاب انتخابي با بخش هاي زير روبرو خواهيد شد:

fffffffffffff

اطلاعات كتابabstract_magic_book_by_mazuri210

در اين بخش كوتاه اطلاعات كلي كتاب مثل نام كتاب، نام نويسنده، سال انتشار، دسته بندي موضوع، تعداد صفحات و رتبه بندي كتاب در آمازون و … نمايش داده مي شود.

fffffffffffff

fffffffffffffffffffffff

fffffffffffffffffff

 

خلاصه كتاب

booksspeced

هر خلاصه کتاب شامل يك معرفي مختصر از كتاب مثل نويسنده و موضوع و محتواي آن است و بعد از آن، پيام كليدي كتاب آغاز مي شود. دو بخش بعدي دو راهي را نشان مي دهد كه شما مي توانيد به راحتي پيام كليدي كتاب را در زندگي و يا كسب و كار خودتان استفاده نماييد. اين كار كمتر از 5 دقيقه طول خواهد كشيد.

fffffffffffff

fffffffffffffffffffffff

fffffffffffffffffff

 

پيشنهاد محصول آموزشي مكمل

big_pic5

در صورتي كه محصول آموزشي در موضوعي كه مطالعه كرديد وجود داشت، در اين قسمت آن را به شما پيشنهاد مي دهيم.

fffffffffffff

fffffffffffffffffffffff

fffffffffffffffffff

 

دسترسي به متن كامل كتاب

ipad

اگر واقعا به موضوع علاقمند شديد و احساس كرديد به اطلاعات بيشتري در اين موضوع نياز داريد، امكان دسترسي به متن كامل انگليسي اين كتاب به صورت رايگان و يا با دريافت هزينه اي ناچيز ميسر خواهد بود. همچنين در صورتي كه اين كتاب ترجمه شده باشد، لينك خريد كتاب فارسي را برايتان قرار مي دهيم.

 

 

fffffffffffffffffff

fffffffffffffffffffffff

ffffffffffff

دانلود فايل PDF خلاصه كتاب

pdf

براي راحتي شما امكان دانلود فايل PDF خلاصه کتاب را فراهم كرده ايم تا بتوانيد آن را روي موبايل و تبلت خود مطالعه نماييد و يا آن را براي دسترسي هاي بعدي ذخيره كنيد.

اگر فردي پر مشغله هستيد و فرصت خواندن كامل يك كتاب را نداريد،‌ به شدت توصيه مي كنيم از خلاصه هاي اين بخش استفاده كنيد چون در مدت زمان بسيار كوتاهي هم به نكات اصلي دسترسي پيدا خواهيد كرد و هم مي توانيد اين نكات را مستقيما در كار خود استفاده نماييد.

در اين بخش هر هفته يك كتاب جديد اضافه خواهد شد.

[member/]

[irp]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *