زندگی نامه ایلان ماسک

13BOOKVANCE-blog427 (1)

 

اگر کتاب زندگی نامه ایلان ماسک را در وبسایت آمازون جستجو کنید، خواهید دید که این کتاب جزو پرفروشترین کتاب جهان است (در حال حاضر رتبه دوم و چند ماه پیش رتبه اول).

مردی که یک تنه آمده تا معادلات رایج دنیای تکنولوژی و انتظارات از آن را تغییر بدهد. «ایلان ماسک»، بی‌شک یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های فعال در حوزه‌های مختلف تکنولوژی است. ماسک که بلندپروازی‌هایش زبان‌زد خاص و عام است، می‌خواهد زندگی را برای بشر از هر زمان دیگری راحت‌تر کند. او رویاپردازی است که با قدرتی مثال‌زدنی رویاهایش را به واقعیت تبدیل می‌کند. ایلان ماسک همیشه به این میاندیشد که چگونه می‌تواند فضا را تسخیر کند و روی زمین در صنعت خودرو و حمل و نقل عمومی، تولیداتی پیش‌رو و انقلابی در اختیار مصرف‌کننده‌ها قرار بدهد.

شخصیت جذاب ایلان ماسک و پروژه‌هایی که به آن‌ها دست می‌زند باعث شده تا این مدیر موفق در چند سال گذشته به شخصیتی محبوب و دوست‌داشتنی تبدیل بشود. حالا همه می‌خواهند درباره‌ی ماسک بیش‌تر بدانند؛ خصوصا زندگی خصوصی‌اش که به‌خاطر شخصیت گوشه‌گیری که دارد، تا کنون کم‌تر به آن پرداخته شده است.

وقتی فهمیدیم ایلان ماسک یک فیزیکدان کارآفرین است، مطالبی را در مورد ایشان در سایت کارآفرین باش قرار دادیم و از همان زمان تصمیم گرفتیم که این کتاب را برای کاربران سایت ترجمه نماییم. چند هفته ای که از این تصمیم گذشت، متوجه شدیم که وبسایت دیجی کالا کار ما را راحت کرده و این کتاب را با ترجمه خانم مریم قمری منتشر کرده است.

ضمن تشکر از خانم قمری و دیجی کالا، هر هفته یک فصل از این کتاب را برای کاربران سایت قرار خواهیم داد تا ضمن آشنایی با این کارآفرین موفق، انگیزه لازم برای انجام کارهای بزرگ را بدست آورند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *