بخش فیزیکی های دوراندیش

بخش فیزیکی های دوراندیش

معرفی

با بخش فیزیکی های دوراندیش آشنا شوید

راه حل

عضویت در بخش کاربران ویژه پاسخی به خواسته های شماست.

استخدام

میخواهید استاد دانشگاه شوید؟

دوست دارید در یک شرکت عالی استخدام شوید؟

کارآزاد

میخواهید در بازار فعالیت داشته باشید اما در رشته خودتان؟

کارآفرینی

به فکر راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید؟

مسافت طولانی

مسافت زیاد محل زندگی یا تحصیلتان به شما اجازه حضور در کارگاه های حضوری را نمی دهد؟

شما هم به دنبال کسب درآمد از رشته خودتان هستید؟

در بخش فیزیکدان دوراندیش، جدیدترین و کاربردی ترین روش ها برای استخدام، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار فیزیکی ها را می یابید.

این بخش به گونه ای طراحی شده است که هر فردی که بخواهد از رشته فیزیک و زیرمجموعه های آن (فوتونیک، اپتیک و لیزر، الکترواپتیک و …) کسب درآمد کند، متناسب با توانمندی و علاقمندی خود بتواند با موفقیت استخدام شود، در بازار مشغول به کار شود و یا در مسیر کارآفرینی گام بگذارد.

برنامه کارآفرین باش برای فیزیکی هایی که تصممیم جدی برای موفقیت مالی و حرفه ای خود در این رشته را دارند، بدین صورت است:

در بازه های زمانی مشخص، از یک دوره آموزشی جدید رونمایی می شود و هر هفته یک فایل آموزشی در این بخش قرار می گیرد. طراحی این دوره های آموزشی به گونه ای است که تمامی نیازهای فردی که بخواهد از رشته فیزیک کسب درآمد تخصصی داشته باشد پوشش داده شود و بعد از اتمام دوره هیچ نکته ناگفته ای برای موفقیت باقی نمانده باشد.

به شما قول می دهیم تنها چیزی که باقی می ماند تلاش خودتان برای به کار بستن آموزش ها خواهد بود.

سوالات متداول

سوالی دارید؟ بر روی سوالات کلیک کنید تا پاسخ خود را بیابید.

فیزیکدان دوراندیش دقیقا در مورد چه چیزی است؟

اشتباهات گذشته بسیاری از فیزیکی ها باعث شده است که اکنون کار مناسبی نداشته باشند یا حتی بیکار باشند. شما می توانید در بخش فیزیکدان دوراندیش آموزش کسب کنید که دیگر، آن اشتباهات را تکرار نکرده و یا حتی شغل رویایی خود را داشته باشید.   

برنامه دقیق فیزیکدان دوراندیش، چیست؟

در بازه های زمانی مشخص، یک دوره آموزشی جدید در بخش فیزیکدان دوراندیش قرار می گیرد و هر هفته ۳ فایل آموزشی که معمولا به صورت ویدئویی است به این بخش افزوده می شود. مجموعه این آموزش ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیاز فیزیکی ها برای موفقیت در به چنگ آوردن شغل رویایی خود  را پوشش دهند.

مطالب آن را از کجا می آورید؟

تجربه:

یک تیم قوی وبسایت کارآفرین باش را جلو می برد. تمام اعضای این تیم فارغ التحصیلان رشته های فیزیک، فوتونیک، اپتیک و لیزر و الکترواپتیک هستند. از همه مهمتر اینکه تمام این فارغ التحصیلان یا در بهترین پژوهشکده های کشور استخدام شده اند، یا در شرکتی بسیار معتبر مشغول به کار هستند و یا در حوزه فیزیک در بازار فعالیت دارند؛ بنابراین شاید هیچ تیمی بهتر از ما نتواند راجع به روشهای موفقیت و کسب درآمد تخصصی از رشته فیزیک به شما آموزش دهد.

منابع معتبر:

علاوه بر تجربه ۱۱ ساله ای که در این زمینه داریم، منابع معتبر بین المللی و تعداد اندکی از بهترین منابع داخلی پشتیبان آموزش های ماست.

ارتباط با تعداد زیادی از صنایع بزرگ، شرکت های دانش بنیان مطرح:

به دلیل ماهیت کاری که در یک شرکت دانش بنیان انجام می دهیم، باید با اکثر صنایع بزرگ کشور و شرکت های دانش بنیانی که در زمینه فیزیک فعالیت دارند ارتباط قوی و مستمر داشته باشیم. این ارتباط نزدیک باعث شده است که از نیازهای صنایع که یک فیزیکدان می تواند با دادن راه حل از آنها کسب درآمد کند اطلاع یابیم، بدانیم کدام صنایع و شرکتها به نیروی متخصص فیزیک نیاز دارند و نیز از چگونگی استخدام توسط آنها مطلع باشیم.

ارتباط با تعداد زیادی از فیزیکدانان موفق و ناموفق

واقعیت این است که در برهه ای از زمان، خود ما دانشجوی رشته های مرتبط با فیزیک بودیم و بعد از فارغ التحصیل شدن نیز جویای کار. بنابراین خیلی خوب از واقعیت های این رشته باخبریم. همچنین دوستانی داریم که آنها هم در بهترین جاها مشغول به کار هستند و از رشته خودشان ارتزاق می کنند. از طرفی دوستانی هم داریم هنوز نتوانسته اند از رشته تخصصی خودشان که سالها برای آن زحمت کشیده اند کسب درآمدی داشته باشند. تجربه این افراد به ما کمک کرد تا قسمتی از مطالب آموزشی را با الگو گرفتن از رفتار درست یا غلط آنان تدوین کنیم.

فقط باید دانشجو باشیم؟! این بخش به درد افراد غیر دانشجو هم می خورد؟

همانطور که گفته شد، بخش فیزیکدان دوراندیش برای همه فیزیکی هاست. خواه دانشجو باشد یا فارغ التحصیل. اما قطعا تعدادی از آموزش ها برای دانشجویان و تعدادی دیگر برای فارغ التحصیلان مفیدتر است. مثلا کسی که دانشجو است، با توجه به زمانی که در اختیار دارد، شاید از مطالب مربوط به آموختن مهارتهای لازم در این رشته و آماده شدن برای استخدام بهره بیشتری ببرد، اما فردی که فارغ التحصیل شده است، شاید شرایط بهتری برای به کار بستن آموزش های مربوط به کارآزاد یا کارآفرینی داشته باشد.

آیا با عضویت در این بخش، می توانم به تمام مطالب دسترسی داشته باشم؟

بله، به محض این که در این بخش عضو شدید، می توانید تمامی ویدئوها و مطالبی که از ابتدا در این بخش منتشر شده است را دانلود کنید و هیچ محدودیتی برای دسترسی به مطالب نخواهید داشت.

اگر با یک بار عضو شدن بتوانم تمام مطالب را دانلود کنم، پس چرا باید هر ماه عضو شوم؟

اصراری نیست که هر ماه عضو فیزیکدان دوراندیش شوید. ما هر هفته  یک مطلب جدید و کاربردی در این بخش منتشر می کنیم که هر زمان که عضو شدید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فقط جا دارد هشداری دهیم. برای عملی کردن برخی از این آموزش ها به زمان نیاز است. اگر شما هر ماه عضویت خود را تمدید نکنید، ممکن است زمان را از دست داده و حسرت بخورید که چرا زودتر این آموزش ها را دریافت نکرده و به کار نگرفته اید. به نظر من حسرت کارهای نکرده گذشته را خوردن، خیلی رنج آور است. البته هر طور خودتان صلاح می دانید.

آیا می توانم قبل از عضویت، مطالب این بخش را ببینم؟

بله؛ تمام مطالب جدیدی که به بخش فیزیکی های دوراندیش اضافه می شوند، در صفحه اصلی سایت منتشر می شوند و می توانید موضوعات را به همراه توضیح مختصری از هر کدام ببینید. اما برای دسترسی کامل به تمام محتوا، باید عضویت این بخش را داشته باشید. شما می توانید قبل از عضویت، به این مطالب مراجعه کرده و به راحتی از موضوع تمام مطالب مطلع شده و سپس با خیال راحت تر عضو بخش فیزیکی های دوراندیش شوید.

آیا تمام فایل های آموزشی به صورت ویدئویی هستند؟

خیر. بیشتر آموزش های ما به صورت کلیپ های کوتاه ویدئویی است. ولی آموزش های متنی و هم چنین صوتی هم منتشر می شود. آموزش های متنی با فرمت PDF است که در بیشتر گوشی های تلفن همراه قابل خواندن است. آموزش های صوتی هم با فرمت MP3 بوده که شما می توانید با استفاده از گوشی یا پخش خودرو خود، گوش دهید. 

حجم و زمان ویدئوها و مطالب دیگر چقدر است؟

همه مطالبی که در بخش فیزیکدان دوراندیش منتشر می شود، کوتاه می باشند. این باعث می شود که شما بتوانید در زمان های خیلی کم و در اصطلاح مرده، این آموزش ها را بی آموزید.

حجم این مطالب به قدر کم است که با وجود کیفیت بالا، به راحتی و با محدودیت اینترنت هم قابل دانلود باشند.

حجم و زمان ویدئوها و مطالب دیگر چقدر است؟

همه مطالبی که در بخش فیزیکدان دوراندیش منتشر می شود، کوتاه می باشند. این باعث می شود که شما بتوانید در زمان های خیلی کم و در اصطلاح مرده، این آموزش ها را بی آموزید.

حجم این مطالب به قدر کم است که با وجود کیفیت بالا، به راحتی و با محدودیت اینترنت هم قابل دانلود باشند.

آیا مطالب این بخش را می توانم در جای دیگر منتشر کنم؟

خیر. این مطالب مخصوص افراد عضو بخش فیزیکدان دوراندیش است. ممنون که رعایت می کنید. 

قیمت عضویت در بخش فیزیکدان دوراندیش خیلی زیاد است!

فراموش نکنید که با یادگیری و به کار گیری آموزش های بخش فیزیکدان دوراندیش، به شغل رویایی خود نزدیک و نزدیک تر می شود و به زودی آن را به چنگ خواهید آورد. قیمت عضویت هر ماه تقریبا به اندازه قیمت یک پیتزای معمولی است. به نظرم یک بار پیتزا نخوردن در ماه، به یافت شغل رویایی تان می ارزد؛ این طور نیست؟

در ضمن شما برای یکی از مهم ترین بخش های زندگی یتان یعنی شغل، هزینه می کنید. پس در اصل می توان به جای “قیمت محصول” بنویسیم که “هزینه سرمایه گذار”. زیرا آموزش های این بخش به نوعی سرمایه گذاری هستند.

پرداخت حق عضویت از چه طریق صورت می گیرد؟

تمام پرداخت ها در سایت کارآفرین باش به صورت آنلاین است و از طریق درگاه پرداخت آرین پال انجام می شود. کافی است یک کارت بانکی با رمز دوم داشته باشید.

خرید اشتراک

پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید

اشتراک یکساله

148 هزار تومان برای یکسال

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: ۸۰۰۰۰ تومان

اشتراک شش ماهه

79 هزار تومان برای شش ماه

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: ۳۵۰۰۰ تومان

اشتراک سه ماهه

47 هزار تومان برای سه ماه

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: ۱۰۰۰۰ تومان

اشتراک یکماهه

19 هزار تومان برای یکماه

 دسترسی به تمام دوره ها

بدون تخفیف

موفقیت در
  • اسـتـخدام
  • کـــار آزاد
  • کارآفرینی
برای فیزیکی ها

دوره های آموزشی

بر روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فیزیک در کف بازار

چگونه در بازار کاری در حوزه فیزیک راه اندازی کنیم؟

مختص فیزیکی ها

وضعیت دوره: به زودی

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

شما پیشنهاد دهنده باشید

به چه آموزشی نیاز دارید؟

مختص تمام علاقه مندان به یادگیری

وضعیت دوره: بستگی به شما دارد

برای پیشنهاد دوره کلیک کنید.

کلید طلایی برای قفل استخدام

چگونه در دوران رکود اقتصادی با موفقیت استخدام شویم

مختص فیزیکی ها

وضعیت دوره: فعال

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

فیزیکدان کارآفرین

چگونه کسب و کاری موفق را پایه گذاری کنیم

مختص فیزیکی ها

وضعیت دوره: به زودی

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید

منتظرتان هستیم…

هر هفته آخرین مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید
کارآفرینی
استخدام
کار آزاد
ادامه تحصیل
عضویت در خبرنامه
عضوم کن
لطفا ایمیل خود را وارد کنید و سپس کلید دانلود را بزنید.
فقط یک گام تا دانلود فاصله دارید!
فقط یک گام تا دانلود فاصله دارید!
فقط یک گام تا دانلود فاصله دارید!
فقط یک گام تا دانلود فاصله دارید!
فقط یک گام تا دانلود فاصله دارید!