بخش فیزیکی های دوراندیش

[vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-vz-jquery” bg_image_new=”id^2798|url^http://karafarinbash.com/wp-content/uploads/2016/09/black_background_metal-wallpaper-1280×768.jpg|caption^null|alt^null|title^black_background_metal-wallpaper-1280×768|description^null” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_shape_background=”#f4f4f4″ icon_type=”selector” icon=”Defaults-line-chart” icon_color=”#1e73be” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#ffffff” css=”.vc_custom_1476457282025{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][ultimate_heading main_heading=”بخش فیزیکی های دوراندیش” main_heading_color=”#000000″ main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_font_size=”desktop:40px;” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][vc_empty_space height=”100px”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4″ css=”.vc_custom_1476457547400{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”معرفی” main_heading_color=”#000000″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”4″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-plus” icon_size=”32″ icon_color=”#000000″ line_width=”270″]با بخش فیزیکی های دوراندیش آشنا شوید[/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”tilt_right_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_shape_background=”#21ade0″ icon_type=”selector” icon=”Defaults-question-circle” icon_size=”74″ icon_color=”#ffffff” bg_color_value=”#f4f4f4″ css=”.vc_custom_1476457566138{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column width=”1/2″][info_circle edge_radius=”80″ start_degree=”90″ eg_padding=”60″ icon_size=”32″ img_icon_size=”36″ content_icon_size=”32″ content_bg=”#f4f4f4″ content_color=”#000000″ eg_br_style=”dotted” eg_br_width=”4″ eg_border_color=”#ffffff” auto_slide=”on” auto_slide_duration=”3″ highlight_style=”info-circle-pop” icon_launch=”easeOutElastic” icon_launch_duration=”2″ icon_launch_delay=”0.4″ responsive_breakpoint=”800″][info_circle_item info_title=”راه حل” info_icon=”Defaults-key” icon_bg_color=”#dd9933″ icon_color=”#ffffff”]عضویت در بخش کاربران ویژه پاسخی به خواسته های شماست.[/info_circle_item][info_circle_item info_title=”استخدام” info_icon=”Defaults-user-plus” icon_bg_color=”#81d742″ icon_color=”#ffffff”]میخواهید استاد دانشگاه شوید؟

دوست دارید در یک شرکت عالی استخدام شوید؟[/info_circle_item][info_circle_item info_title=”کارآزاد” info_icon=”Defaults-group users” icon_bg_color=”#eeee22″ icon_color=”#ffffff”]میخواهید در بازار فعالیت داشته باشید اما در رشته خودتان؟[/info_circle_item][info_circle_item info_title=”کارآفرینی” info_icon=”Defaults-cogs gears” icon_bg_color=”#1e73be” icon_color=”#ffffff”]به فکر راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید؟[/info_circle_item][info_circle_item info_title=”مسافت طولانی” info_icon=”Defaults-plane” icon_bg_color=”#8224e3″ icon_color=”#ffffff”]مسافت زیاد محل زندگی یا تحصیلتان به شما اجازه حضور در کارگاه های حضوری را نمی دهد؟[/info_circle_item][/info_circle][vc_empty_space height=”35px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”25px”][ultimate_heading main_heading=”شما هم به دنبال کسب درآمد از رشته خودتان هستید؟”]

در بخش فیزیکدان دوراندیش، جدیدترین و کاربردی ترین روش ها برای استخدام، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار فیزیکی ها را می یابید.

این بخش به گونه ای طراحی شده است که هر فردی که بخواهد از رشته فیزیک و زیرمجموعه های آن (فوتونیک، اپتیک و لیزر، الکترواپتیک و …) کسب درآمد کند، متناسب با توانمندی و علاقمندی خود بتواند با موفقیت استخدام شود، در بازار مشغول به کار شود و یا در مسیر کارآفرینی گام بگذارد.

برنامه کارآفرین باش برای فیزیکی هایی که تصممیم جدی برای موفقیت مالی و حرفه ای خود در این رشته را دارند، بدین صورت است:

در بازه های زمانی مشخص، از یک دوره آموزشی جدید رونمایی می شود و هر هفته یک فایل آموزشی در این بخش قرار می گیرد. طراحی این دوره های آموزشی به گونه ای است که تمامی نیازهای فردی که بخواهد از رشته فیزیک کسب درآمد تخصصی داشته باشد پوشش داده شود و بعد از اتمام دوره هیچ نکته ناگفته ای برای موفقیت باقی نمانده باشد.

به شما قول می دهیم تنها چیزی که باقی می ماند تلاش خودتان برای به کار بستن آموزش ها خواهد بود.

[/ultimate_heading][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#21ade0″ css=”.vc_custom_1476457626153{margin-top: 0px !important;margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;border-bottom-width: 0px !important;}”][vc_column][ultimate_heading main_heading=”سوالات متداول” main_heading_color=”#ffffff” spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”4″ line_color=”#ffffff” icon=”Defaults-plus” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” line_width=”270″]سوالی دارید؟ بر روی سوالات کلیک کنید تا پاسخ خود را بیابید.[/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”circle_svg_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_svg_height=”52″ seperator_shape_background=”#ffffff” icon_type=”selector” icon=”Defaults-shopping-cart” icon_size=”36″ icon_color=”#ffffff” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#21ade0″ bg_color_value=”#21ade0″ css=”.vc_custom_1476457638045{margin-top: 0px !important;margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;border-right-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 0px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_toggle title=”فیزیکدان دوراندیش دقیقا در مورد چه چیزی است؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1475249484798-925f8438-0535″]

اشتباهات گذشته بسیاری از فیزیکی ها باعث شده است که اکنون کار مناسبی نداشته باشند یا حتی بیکار باشند. شما می توانید در بخش فیزیکدان دوراندیش آموزش کسب کنید که دیگر، آن اشتباهات را تکرار نکرده و یا حتی شغل رویایی خود را داشته باشید.   

[/vc_toggle][vc_toggle title=”برنامه دقیق فیزیکدان دوراندیش، چیست؟” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1475250253374-05a40a9a-e973″]

در بازه های زمانی مشخص، یک دوره آموزشی جدید در بخش فیزیکدان دوراندیش قرار می گیرد و هر هفته 3 فایل آموزشی که معمولا به صورت ویدئویی است به این بخش افزوده می شود. مجموعه این آموزش ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیاز فیزیکی ها برای موفقیت در به چنگ آوردن شغل رویایی خود  را پوشش دهند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”مطالب آن را از کجا می آورید؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1475250084900-0af16299-83f0″]

تجربه:

یک تیم قوی وبسایت کارآفرین باش را جلو می برد. تمام اعضای این تیم فارغ التحصیلان رشته های فیزیک، فوتونیک، اپتیک و لیزر و الکترواپتیک هستند. از همه مهمتر اینکه تمام این فارغ التحصیلان یا در بهترین پژوهشکده های کشور استخدام شده اند، یا در شرکتی بسیار معتبر مشغول به کار هستند و یا در حوزه فیزیک در بازار فعالیت دارند؛ بنابراین شاید هیچ تیمی بهتر از ما نتواند راجع به روشهای موفقیت و کسب درآمد تخصصی از رشته فیزیک به شما آموزش دهد.

منابع معتبر:

علاوه بر تجربه 11 ساله ای که در این زمینه داریم، منابع معتبر بین المللی و تعداد اندکی از بهترین منابع داخلی پشتیبان آموزش های ماست.

ارتباط با تعداد زیادی از صنایع بزرگ، شرکت های دانش بنیان مطرح:

به دلیل ماهیت کاری که در یک شرکت دانش بنیان انجام می دهیم، باید با اکثر صنایع بزرگ کشور و شرکت های دانش بنیانی که در زمینه فیزیک فعالیت دارند ارتباط قوی و مستمر داشته باشیم. این ارتباط نزدیک باعث شده است که از نیازهای صنایع که یک فیزیکدان می تواند با دادن راه حل از آنها کسب درآمد کند اطلاع یابیم، بدانیم کدام صنایع و شرکتها به نیروی متخصص فیزیک نیاز دارند و نیز از چگونگی استخدام توسط آنها مطلع باشیم.

ارتباط با تعداد زیادی از فیزیکدانان موفق و ناموفق

واقعیت این است که در برهه ای از زمان، خود ما دانشجوی رشته های مرتبط با فیزیک بودیم و بعد از فارغ التحصیل شدن نیز جویای کار. بنابراین خیلی خوب از واقعیت های این رشته باخبریم. همچنین دوستانی داریم که آنها هم در بهترین جاها مشغول به کار هستند و از رشته خودشان ارتزاق می کنند. از طرفی دوستانی هم داریم هنوز نتوانسته اند از رشته تخصصی خودشان که سالها برای آن زحمت کشیده اند کسب درآمدی داشته باشند. تجربه این افراد به ما کمک کرد تا قسمتی از مطالب آموزشی را با الگو گرفتن از رفتار درست یا غلط آنان تدوین کنیم.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فقط باید دانشجو باشیم؟! این بخش به درد افراد غیر دانشجو هم می خورد؟” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1475250134540-d1709e5f-3a39″]

همانطور که گفته شد، بخش فیزیکدان دوراندیش برای همه فیزیکی هاست. خواه دانشجو باشد یا فارغ التحصیل. اما قطعا تعدادی از آموزش ها برای دانشجویان و تعدادی دیگر برای فارغ التحصیلان مفیدتر است. مثلا کسی که دانشجو است، با توجه به زمانی که در اختیار دارد، شاید از مطالب مربوط به آموختن مهارتهای لازم در این رشته و آماده شدن برای استخدام بهره بیشتری ببرد، اما فردی که فارغ التحصیل شده است، شاید شرایط بهتری برای به کار بستن آموزش های مربوط به کارآزاد یا کارآفرینی داشته باشد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا با عضویت در این بخش، می توانم به تمام مطالب دسترسی داشته باشم؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1475250212981-988525bf-b79b”]

بله، به محض این که در این بخش عضو شدید، می توانید تمامی ویدئوها و مطالبی که از ابتدا در این بخش منتشر شده است را دانلود کنید و هیچ محدودیتی برای دسترسی به مطالب نخواهید داشت.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”اگر با یک بار عضو شدن بتوانم تمام مطالب را دانلود کنم، پس چرا باید هر ماه عضو شوم؟ ” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1476245886334-df6e1b1c-7830″]

اصراری نیست که هر ماه عضو فیزیکدان دوراندیش شوید. ما هر هفته  یک مطلب جدید و کاربردی در این بخش منتشر می کنیم که هر زمان که عضو شدید در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فقط جا دارد هشداری دهیم. برای عملی کردن برخی از این آموزش ها به زمان نیاز است. اگر شما هر ماه عضویت خود را تمدید نکنید، ممکن است زمان را از دست داده و حسرت بخورید که چرا زودتر این آموزش ها را دریافت نکرده و به کار نگرفته اید. به نظر من حسرت کارهای نکرده گذشته را خوردن، خیلی رنج آور است. البته هر طور خودتان صلاح می دانید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می توانم قبل از عضویت، مطالب این بخش را ببینم؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1475250333692-3a6a2109-cb31″]

بله؛ تمام مطالب جدیدی که به بخش فیزیکی های دوراندیش اضافه می شوند، در صفحه اصلی سایت منتشر می شوند و می توانید موضوعات را به همراه توضیح مختصری از هر کدام ببینید. اما برای دسترسی کامل به تمام محتوا، باید عضویت این بخش را داشته باشید. شما می توانید قبل از عضویت، به این مطالب مراجعه کرده و به راحتی از موضوع تمام مطالب مطلع شده و سپس با خیال راحت تر عضو بخش فیزیکی های دوراندیش شوید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا تمام فایل های آموزشی به صورت ویدئویی هستند؟” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1476247378424-81ddca10-ac43″]

خیر. بیشتر آموزش های ما به صورت کلیپ های کوتاه ویدئویی است. ولی آموزش های متنی و هم چنین صوتی هم منتشر می شود. آموزش های متنی با فرمت PDF است که در بیشتر گوشی های تلفن همراه قابل خواندن است. آموزش های صوتی هم با فرمت MP3 بوده که شما می توانید با استفاده از گوشی یا پخش خودرو خود، گوش دهید. 

[/vc_toggle][vc_toggle title=”حجم و زمان ویدئوها و مطالب دیگر چقدر است؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1476247571224-d8ec4a05-91ce”]

همه مطالبی که در بخش فیزیکدان دوراندیش منتشر می شود، کوتاه می باشند. این باعث می شود که شما بتوانید در زمان های خیلی کم و در اصطلاح مرده، این آموزش ها را بی آموزید.

حجم این مطالب به قدر کم است که با وجود کیفیت بالا، به راحتی و با محدودیت اینترنت هم قابل دانلود باشند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”حجم و زمان ویدئوها و مطالب دیگر چقدر است؟” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1476247617928-5bdaa903-9172″]

همه مطالبی که در بخش فیزیکدان دوراندیش منتشر می شود، کوتاه می باشند. این باعث می شود که شما بتوانید در زمان های خیلی کم و در اصطلاح مرده، این آموزش ها را بی آموزید.

حجم این مطالب به قدر کم است که با وجود کیفیت بالا، به راحتی و با محدودیت اینترنت هم قابل دانلود باشند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا مطالب این بخش را می توانم در جای دیگر منتشر کنم؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1476247632058-3ba14ff8-cd13″]

خیر. این مطالب مخصوص افراد عضو بخش فیزیکدان دوراندیش است. ممنون که رعایت می کنید. 

[/vc_toggle][vc_toggle title=”قیمت عضویت در بخش فیزیکدان دوراندیش خیلی زیاد است!” style=”round” color=”white” css_animation=”right-to-left” el_id=”1476247687200-1ceafb7f-0a39″]

فراموش نکنید که با یادگیری و به کار گیری آموزش های بخش فیزیکدان دوراندیش، به شغل رویایی خود نزدیک و نزدیک تر می شود و به زودی آن را به چنگ خواهید آورد. قیمت عضویت هر ماه تقریبا به اندازه قیمت یک پیتزای معمولی است. به نظرم یک بار پیتزا نخوردن در ماه، به یافت شغل رویایی تان می ارزد؛ این طور نیست؟

در ضمن شما برای یکی از مهم ترین بخش های زندگی یتان یعنی شغل، هزینه می کنید. پس در اصل می توان به جای “قیمت محصول” بنویسیم که “هزینه سرمایه گذار”. زیرا آموزش های این بخش به نوعی سرمایه گذاری هستند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”پرداخت حق عضویت از چه طریق صورت می گیرد؟” style=”round” color=”white” css_animation=”left-to-right” el_id=”1476247743252-24034a77-9485″]

تمام پرداخت ها در سایت کارآفرین باش به صورت آنلاین است و از طریق درگاه پرداخت آرین پال انجام می شود. کافی است یک کارت بانکی با رمز دوم داشته باشید.

[/vc_toggle][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1476457650487{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”22px”][ultimate_heading main_heading=”خرید اشتراک” main_heading_color=”#000000″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”4″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-plus” icon_size=”32″ icon_color=”#000000″ line_width=”270″]پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید[/ultimate_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”5″ bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#ffffff” css=”.vc_custom_1476457660807{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][ultimate_pricing color_scheme=”red” package_heading=”اشتراک یکساله” package_price=”148 هزار تومان” package_unit=”برای یکسال” package_btn_text=”خرید” package_link=”url:http%3A%2F%2Fkarafarinbash.com%2F%25d8%25ab%25d8%25a8%25d8%25aa-%25d9%2586%25d8%25a7%25d9%2585%2F||target:%20_blank” min_ht=”270″]

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: 80000 تومان

[/ultimate_pricing][/vc_column][vc_column width=”1/6″][ultimate_pricing color_scheme=”blue” package_heading=”اشتراک شش ماهه” package_price=”79 هزار تومان” package_unit=”برای شش ماه” package_btn_text=”خرید” package_link=”url:http%3A%2F%2Fkarafarinbash.com%2F%25d8%25ab%25d8%25a8%25d8%25aa-%25d9%2586%25d8%25a7%25d9%2585%2F||target:%20_blank” min_ht=”270″]

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: 35000 تومان

[/ultimate_pricing][/vc_column][vc_column width=”1/6″][ultimate_pricing color_scheme=”yellow” package_heading=”اشتراک سه ماهه” package_price=”47 هزار تومان” package_unit=”برای سه ماه” package_btn_text=”خرید” package_link=”url:http%3A%2F%2Fkarafarinbash.com%2F%25d8%25ab%25d8%25a8%25d8%25aa-%25d9%2586%25d8%25a7%25d9%2585%2F||target:%20_blank” min_ht=”270″]

 دسترسی به تمام دوره ها

سود شما: 10000 تومان

[/ultimate_pricing][/vc_column][vc_column width=”1/6″][ultimate_pricing color_scheme=”green” package_heading=”اشتراک یکماهه” package_price=”19 هزار تومان” package_unit=”برای یکماه” package_btn_text=”خرید” package_link=”url:http%3A%2F%2Fkarafarinbash.com%2F%25d8%25ab%25d8%25a8%25d8%25aa-%25d9%2586%25d8%25a7%25d9%2585%2F||target:%20_blank” min_ht=”270″]

 دسترسی به تمام دوره ها

بدون تخفیف

[/ultimate_pricing][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”triangle_svg_seperator” seperator_shape_background=”#ffffff” bg_color_value=”#7cd302″ css=”.vc_custom_1476457673512{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][vc_empty_space][ultimate_fancytext fancytext_prefix=”موفقیت در” fancytext_suffix=” برای فیزیکی ها” fancytext_effect=”ticker” strings_tickerspeed=”200″ ticker_show_items=”1″ sufpref_color=”#ffffff” sufpref_bg_color=”#7cd302″ fancytext_strings=”اسـتـخدام
کـــار آزاد
کارآفرینی ” fancytext_color=”#ffffff” prefix_suffix_font_size=”desktop:36px;” strings_font_size=”desktop:36px;” strings_line_height=”desktop:42px;”][ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ sufpref_color=”#ffffff” sufpref_bg_color=”#7cd302″ fancytext_strings=”در کنارتان هستیم تا بتوانید رویای کسب درآمد تخصصی از رشته فیزیک را به واقعیت تبدیل کنید!” fancytext_color=”#ffffff” prefix_suffix_font_size=”desktop:36px;” strings_font_size=”desktop:30px;” strings_line_height=”desktop:42px;”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”tilt_left_seperator” seperator_shape_background=”#7cd302″ icon_type=”selector” icon=”Defaults-graduation-cap mortar-board” icon_color=”#ffffff” icon_style=”circle” icon_color_bg=”#7cd302″ bg_color_value=”#ffffff” css=”.vc_custom_1476457684082{margin-right: 1px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”42px”][ultimate_heading main_heading=”دوره های آموزشی” main_heading_color=”#000000″ spacer=”line_with_icon” spacer_position=”middle” line_height=”4″ line_color=”#000000″ icon=”Defaults-plus” icon_size=”32″ icon_color=”#000000″ line_width=”270″]بر روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید[/ultimate_heading][vc_empty_space height=”22px”][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”10″ css=”.vc_custom_1476457699269{margin-top: 0px !important;margin-right: 1px !important;margin-bottom: 5px !important;margin-left: 1px !important;border-bottom-width: 0px !important;}”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][icon_counter flip_box_style=”advanced” box_border_style=”dashed” box_border_size=”2″ icon=”Defaults-bank institution university” icon_size=”110″ icon_color=”#dd3333″ block_title_front=”فیزیک در کف بازار” block_desc_front=”چگونه در بازار کاری در حوزه فیزیک راه اندازی کنیم؟” block_front_color=”#ffffff” box_border_color=”#655643″ block_title_back=”مختص فیزیکی ها” block_desc_back=”وضعیت دوره: به زودی

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید” block_back_text_color=”#ffffff” block_back_color=”#655643″ box_border_color_back=”#655643″ custom_link=”1″ button_link=”url:%23||” button_text=”اطلاعات بیشتر” button_bg=”rgba(209,197,29,0.93)” button_txt=”#ffffff” height_type=”ifb-custom-height” box_height=”300″][icon_counter flip_box_style=”advanced” box_border_style=”dashed” box_border_size=”2″ icon=”Defaults-star” icon_size=”110″ icon_color=”#dd3333″ block_title_front=”شما پیشنهاد دهنده باشید” block_desc_front=”به چه آموزشی نیاز دارید؟” block_front_color=”#ffffff” box_border_color=”#655643″ block_title_back=”مختص تمام علاقه مندان به یادگیری” block_desc_back=”وضعیت دوره: بستگی به شما دارد

برای پیشنهاد دوره کلیک کنید.” block_back_text_color=”#ffffff” block_back_color=”#655643″ box_border_color_back=”#655643″ custom_link=”1″ button_link=”url:%23||” button_text=”میخواهم پیشنهاد دهم” button_bg=”rgba(209,197,29,0.93)” button_txt=”#ffffff” height_type=”ifb-custom-height” box_height=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][icon_counter flip_box_style=”advanced” box_border_style=”dashed” box_border_size=”2″ icon=”Defaults-key” icon_size=”110″ icon_color=”#dd3333″ block_title_front=”کلید طلایی برای قفل استخدام” block_desc_front=”چگونه در دوران رکود اقتصادی با موفقیت استخدام شویم” block_front_color=”#ffffff” box_border_color=”#655643″ block_title_back=”مختص فیزیکی ها” block_desc_back=”

وضعیت دوره: فعال

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید” block_back_text_color=”#ffffff” block_back_color=”#655643″ box_border_color_back=”#655643″ custom_link=”1″ button_link=”url:%23||” button_text=”اطلاعات بیشتر” button_bg=”rgba(209,197,29,0.93)” button_txt=”#ffffff” height_type=”ifb-custom-height” box_height=”300″][icon_counter flip_box_style=”advanced” box_border_style=”dashed” box_border_size=”2″ icon=”Defaults-cogs gears” icon_size=”110″ icon_color=”#dd3333″ block_title_front=”فیزیکدان کارآفرین” block_desc_front=”چگونه کسب و کاری موفق را پایه گذاری کنیم” block_front_color=”#ffffff” box_border_color=”#655643″ block_title_back=”مختص فیزیکی ها” block_desc_back=”وضعیت دوره: به زودی

برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید” block_back_text_color=”#ffffff” block_back_color=”#655643″ box_border_color_back=”#655643″ custom_link=”1″ button_link=”url:%23||” button_text=”اطلاعات بیشتر” button_bg=”rgba(209,197,29,0.93)” button_txt=”#ffffff” height_type=”ifb-custom-height” box_height=”300″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”clouds_seperator” seperator_shape_background=”#ffffff” bg_color_value=”#dddddd” css=”.vc_custom_1476457709080{margin-top: 0px !important;margin-right: 1px !important;margin-bottom: 0px !important;margin-left: 1px !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][vc_column_text]

منتظرتان هستیم…

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”100px”][/vc_column][/vc_row]